fbpx

Изјави дека маж ѝ е убав како турски глумец: Еве кој е сопругот на водителката Елена

Ах, љубов

Популарната радио и ТВ-водителка Елена Стојановска ретко објавува фотографии од сопругот на социјалните мрежи, но кога ќе одлучи барем на момент да го отвори семејниот албум, тоа секогаш предизвикува бурни реакции.

Заштитното лице на утринската програма „Ја сакам Македонија“ која се емитува на телевизија Сител во една прилика сподели слика со саканиот и тој нејзин пост стана вирален.

„Ах, она кога маж ти е убав како турски глумец“, напиша Елена.

Огнен работи како видеоаниматор, а плод на нивната љубов е ќерката Илина.

Фото: Инстаграм

Следни Објави

„Користев марамчиња за бременост“: Медицинската сестра се шокирала, па погледнала долу

Медицинска сестра од одделението за трауматологија на својот профил на „Тик Ток“ откри како изгледала посетата на жена која дошла да се тестира за сексуално преносливи болести. Како дел од протоколот, медицинските сестри рутински бараат примерок од урина, па кога ѝ објасниле дека им треба за тест за бременост, таа […]