fbpx

Ме „замоли“ да легнам на подот: Познатата актерка и пејачка детално за силувањето

Во своите последни меомари, Ванеса Вилијамс откри долго чувана тајна.

Кога имала само десет години била сексуално злоставувана, а многумина останаа со подотворена уста кога дознаа за кого станува збор.

Како што раскажа поранешната Мис на Америка, била на одмор кај семејни пријатели кога ѝ пришла осум години постара девојка.

„Бев со семејството на одмор кај наши пријатели. Тие имаа постара ќерка, беше една од тогашните „кул“ девојки. Една вечер само влезе во мојата соба и ме „замоли“ да легнам на подот. Ми ги соблече гаќичките и ме предупреди да бидам тивка. Орално ме задоволуваше. Кога имате десет години, не знаете што ви се случува, но чувствувате дека ви годи. Сепак, тоа не е нешто што би требало да ви се случува на тие години“, раскажа Ванеса.

Вели дека оваа тајна сакала да им ја открие на родителите, но никогаш немала шанса да го направи тоа.

„Се вративме од одмор и татко ми дозна дека брат му починал. Не можев тогаш ништо да кажам. Со време го потиснав сеќавањето, но секогаш се срамев за тоа искуство. Тоа не би требало да ви се случи на десет години.. Би сакала да имав прилика тоа првпат да го доживеам со некое момче во тинејџерските денови. Овој настан од мене направи промискуитетна личност и бев пољубопитна кога беше во прашање сексот, многу порано од моите врсници“, се исповеда Ванеса во едно интервју.

Следни Објави

Очекувајте пари на сметките! Прилив за овие граѓани во втората половина на април

Припадниците на три хороскопски знаци ќе добијат многу пари во втората половина на април, барем така прогнозираат астролозите. Проверете дали сте меѓу нив! Овен Среќници! Овните се оние кои ќе имаат најстабилна финансиска состојба до крајот на месецов, па дури може да се надеваат и на некои огромни приливи. Јарец […]