fbpx

Очекувајте пари на сметките! Прилив за овие граѓани во втората половина на април

Припадниците на три хороскопски знаци ќе добијат многу пари во втората половина на април, барем така прогнозираат астролозите.

Проверете дали сте меѓу нив!

Овен

Среќници! Овните се оние кои ќе имаат најстабилна финансиска состојба до крајот на месецов, па дури може да се надеваат и на некои огромни приливи.

Јарец

Втората половина на април е поволен период во однос на финансиите за претставниците на овој знак. Ќе имаат успешни трансакции поврзани со недвижен имот, но и добри услови за кредит.

Риби

Финансиската прогноза е погодна. Очекувајте конечно да ви биде вратен стар заем на кој веќе сте заборавиле.

Следни Објави

Кинески билкар: Со овој стар рецепт здравјето ќе ви се врати за три месеци

Познат билкар од Кина на болен човек му го препорачал овој чудесен напиток, чиј рецепт стар еден век стана хит на интернет. Го пиел цели три месеци и оздравел. Што ви е потребно? * Едно цвекло, еден морков и едно јаболко. Прилично едноставно, нели? Но, внимавајте храната да е органска. […]