fbpx

Родителите ја нашле на подот во бањата: Нови детали за смртта на инфлуенсерката

Бразилската инфлуенсерка Ванеса Манчини почина на 41-годишна возраст од масивен срцев удар во нејзиниот дом, соопшти семејството.

Ванеса, која имаше околу 30.000 следбеници на Инстаграм, редовно документираше моменти од својот живот и патувања.

Родителите ја нашле на подот во бањата.

Брзата помош можела само да констатира смрт.

„Ванеса беше позната по својата позитивност и духовитост“, се вели меѓу другото во изјавата на нејзиното семејство кое побара почит во овие моменти на болка.

Инаку, Ванеса во јули посети кардиолог, а тоа го објави и на социјалните мрежи. Тогаш носеше холтер.

Следни Објави

Неочекувани пари за овие два хороскопски знака до крајот на ноември

Припадниците на два хороскопски знака ги очекува прилив на средства токму во наредниот период Астролозите се едногласни! На овие луѓе ќе им „крцка“ паричникот и финансиски доста стабилно ќе го дочекаат летото. ЈАРЕЦ Вашата голема желба за стекнување на материјални добра конечно ќе ви биде исполнета. На работното место ќе […]