fbpx

На овие луѓе им следуваат пари до 30. септември: Проверете!

Mastilo

Сонцето и Марс во Вага влијаат на потребата за рамнотежа, па добро е што ќе има помалку избрзани, финансиски потези. Играме уште еден ѕвезден рулет, а одредени знаци ќе имаат поголема среќа кога се парите во прашање. Доколку се прашувате кој ќе има пари до крајот на септември, одговорот следи […]

Доаѓаат пари на сметките! Средства ќе им бидат префрлени на луѓето кои се припадници на овие хороскопски знаци

Mastilo

Совршен период кога се финансиите во прашање им следува на овие хороскопски знаци. Овие луѓе ќе постигнат сè што сакаат-напредување на работното место, заработка од дополнителни ангажмани.. До крајот на месецот ќе им се промени животот на подобро и може да очекуваат поголем прилив. ДЕВИЦА Некои претставници ќе бидат унапредени […]

Барем една убава вест! Падна одлука, дополнителен прилив за овие граѓани во првата половина на октомври

Mastilo

Три хороскопски знаци ќе добијат вистински подарок од судбината и ќе уживаат во голема среќа во првата половина на октомври. Финансиската состојба на овие знаци значително ќе се подобри и среќата ќе им се насмевне. Девица Конечно ќе можат да си го доведат животот во ред. Ги очекува неколку професионални […]

Важно! Сите се радуваат, конечно убави вести! Парите ќе бидат префрлени до крајот на септември

Mastilo

Некои луѓе ќе доживеат невиден финансиски успех до крајот на месецов. Прочитајте во продолжение кои се тие! БИК Дефинитивно нивен месец на професионален план. Максимално ќе профитираат од секоја ситуација. Особено ќе имаат среќа оние што веќе имаат или допрва ќе започнат сопствен бизнис. ДЕВИЦА На работа ќе добиете унапредување […]

Оваа есен ги очекува пресврт: Три хороскопски знаци ќе се радуваат

Mastilo

Есента е на прагот! Годишно време кога лисјата паѓаат, а звукот на дождот не’ успива. Деновите се пократки, ноќите и утрата посвежи, расположението ни е доведено во прашање, но на некои хороскопски знаци сепак среќата ќе им се насмее ВАГА Станува збор за хороскопски знак кој не сака крајности, па […]

Само три се: Овие хороскопски знаци се најубави!

Mastilo

Луѓето родени во овие хороскопски знаци не се препознатливи само по физичката убавина, туку и по карактерните црти кои ги прават секогаш привлечни. Некои од нив имаат неверојатно привлечно лице, други се препознатливи по нагласените црти, а трети, пак, имаат поглед кој никогаш не ве остава рамнодушни. Еве кои се […]

Конечно ќе се радуваат: Неочекувани пари за овие луѓе до 11 септември

Mastilo

За припадниците на овие хороскопски знаци доаѓаат одлични денови. Ѕвездите ќе им бидат наклонети, а особено ќе им се подобри финансиската состојба. ОВЕН Ќе уживаат во прекрасни моменти во првата третина на септември. Ги очекува емотивна средба и конечно ќе уживаат во хармоничен љубовен живот. Некои од нив ги очекува […]

Верувате ли? На овој датум се родени најсреќните, а на овој најтажните луѓе

Mastilo

Преку 15 илјади луѓе партиципираа во едно истражување со цел да се откријат датумите на кои се раѓаат најсреќните, но и најтажните луѓе Волонтерите биле прашани како се чувствуваат на својот роденден, а резултатите и не се баш изненадувачки. Генерално, луѓето родени во текот на летните месеци се попозитивни и […]

Кога бирате маж, пазете мајка му да не е ОВА во хороскоп: Најлошите свекрви!

Mastilo

Секоја мајка го посакува најдоброто за своето дете, но има и такви кои едноставно не можат да се помират кога синчето ќе се ожени и кога наеднаш паѓаат во втор план. Листата со трите најлоши свекрви според хороскопските знаци изгледа вака! РАК Под нејзината мајчинска слика се крие една од […]

Идеална двојка! Кога овие два знака ќе се спојат, љубов се раѓа за цел живот

Mastilo

Кога личностите од овие два знака ќе се запознаат, меѓу нив веднаш се создава хемија. Нивната компатибилност е најсилна во хороскопот, моментално им се јавуваат силни емоции чиј интензитет низ годините воопшто не се намалува. Станува збор за Бик и за Скорпија. Скорпиите обожаваат што околу Биковите треба поприлично да […]