fbpx

Голема добивка: Овие 2 знака ќе пливаат во пари до крајот на февруари

Mastilo

Парите не се пресудни за среќа, но во голема мера влијаат на нашето живеење Астролозите предвидуваат дека до крајот на месецов животот на овие луѓе ќе се промени од корен, благодарение на финасиите. ВАГА Наскоро можете да очекувате голема парична добивка која ќе предизвика насмевка на вашето лице. Ќе донесе […]

Еве кој ќе заработи до 10. февруари: Не мора да мрднат со прст, парите сами ќе доаѓаат

Mastilo

Февруари пристигна, а Сонцето и Плутон се во Водолија, каде наскоро ќе им се придружи и Меркур, па планетарната ситуација ќе влијае на финансиската состојба на сите хороскопски знаци. Марс и Венера во Јарец не’ предупредуваат дека треба да бидеме порационални кон финансиите, бидејќи за какви било преговори за пари […]

До 11-ти февруари: Неочекуван прилив за овие хороскпоски знаци

Mastilo

Три хороскопски знаци до 11-ти февруари значително ќе си ја подобрат финансиската состојба.  За овие луѓе следуваат убави вести, се’ ќе им појде од рака. ЈАРЕЦ По 11-ти февруари може да се надевате на неочекуван прилив на пари. Игрите на среќа дефитивно ќе ви донесат добивка која ќе реши голем број […]

Пари од сите страни! Овие хороскопски знаци ќе се збогатат до 7 февруари

Mastilo

Среќата ќе биде на нивна страна кога се финансиите во прашање Астролозите тврдат дека првата недела на февруари носи финансиски поволности за три хороскопски знаци. Еве кои се тие! Девица Девиците ќе можат да добијат дарежлив подарок од судбината. Можеби ќе имате среќа во решавање на некое тешко прашање, а […]

Падна одлука! Неочекуван прилив кај оваа група луѓе

Mastilo

Утре среќата ќе им се насмее на овие луѓе Претставниците на следните три хороскопски знаци ќе бидат „магнет за пари“. Овен Во следните неколку дена ќе бидете под силно влијание на личност под знакот на Водолија, која е голем поддржувач на вашиот бизнис. Немојте да бидете изненадени од вашата реакција […]

Конечно убава вест! Проверете ги сметките: Неочекуван прилив до 25 јануари

Mastilo

Убави вести, на овие луѓе ќе им „крцка“ паричникот Три знаци ќе ја подобрат својата финансиска благосостојба: РИБИ Ќе имаат можност да постигнат добри резултати на работа и да имплементираат нови идеи кои ќе бидат профитабилни. Астролозите им препорачуваат на луѓето родени во знакот Риби да инвестираат во недвижнини и […]

Овие хороскопски знаци ќе се збогатат во февруари: Пари од сите страни!

Mastilo

Астролозите се едногласни дека три знаци од Зодијакот во февруари конечно ќе ги решат сите финансиски проблеми. За кои хороскопски знаци станува збор, читајте во продолжение. БЛИЗНАЦИ Многумина од вас ќе ги ценат парите од работа, бизнис или од хонорарни извори. Можен банкарски трансфер или заем ќе ви овозможи да […]

Многу изненадувања и непредвидени пари: Хороскоп до 31 јануари

Mastilo

Првиот месец од годината носи интересни предизвици за неколку хороскопски знаци Втората половина од јануари ќе биде интересен и возбудлив период за овие луѓе!  Овен Оптимистички сте настроени, а тоа ви оди во прилог. Бидете толерантни и мирољубиви. Поминете повеќе време во домот. Концентрирани сте на работата, сакате да решите […]

Неочекувана средба и многу пари за овие луѓе до 13 јануари

Mastilo

Астрологијата вели дека еден хороскопски знак особено ќе му се радува на животот до средината на јануари годинава. Луѓето кои се родени токму во овој период ќе доживеат голема промена. Ќе се покажат во ново светло и на сите ќе им ја покажат својата досега невидена страна. Може да се […]

Среќници, 2024 ќе им тргне најубаво: Голема промена до 3 јануари за овие луѓе!

Mastilo

Претставниците на овие хороскопски знаци ќе доживеат голема среќа уште на почетокот на годината Проверете дали сте на оваа листа! Вага Првите денови во новата година искористете ги мудро и за возврат ќе ви се случат работи за кои сте мечтаеле речиси цел живот. Ќе добиете и една исклучително интересна […]