fbpx

Мислел дека има акна, па од челото му излегло ОВА: Отишол на доктор, следувал шок

Кога 30-годишен маж забележал израсток на своето чело, во прв момент помислил дека е во прашање поголема акна која наскоро ќе исчезне.

Мозолчето се претворило во толку голем оток што во даден момент почнало и окото да му се затвора, па на работа почнале да го задеваат дека физички се пресметал со Мајк Тајсон.

Неговата сопруга имала неуспешен обид да му го исцеди мозолчето, па несреќниот Џек Холмс морал да замине во болница.

Таму откриле дека го каснала коњска мува. Некако успеале да му ја исчистат раната од која излегла ларва.

@jack_holmes1

Normalisation! Be careful folks! #ITriedItIPrimedIt #amazonprime #fyp #ElectrifyTheMini #liveforthechallenge #goviral

♬ Sunroof – Nicky Youre & dazy

„Гледав и не можев да поверувам“, вели Џек во видеото кое го објави на „Тик Ток“.

Фото: Принтскрин/Тик Ток

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Најсуровата жена во историјата: Кога ќе ја прашале ОВА, ладнокрвно убивала!

За кнезот Игор и неговата сопруга Олга зборувале дека се најубавата двојка во Русија. Тој бил моќен и популарен владетел, голем стратег и мудар монарх. Таа била обожувана од народот. Живееле во средината на 10. век, а нивната љубов уште тогаш била надалеку позната. И токму кога мислеле дека ништо […]