fbpx

Откривањето на полот е возбудливо, но овој татко заврши со скршен нос (ВИДЕО)

Урнебесно!

Иако откривањето на полот на бебето во повеќето случаи е возбудливо и посебно искуство за родителите и поширокото семејство и пријателите, понекогаш може да тргне наопаку.

Така, една трудница случајно му го скрши носот на својот сопруг и иден татко.

Видеото брзо стана хит на социјалните мрежи, а моментално има повеќе од 32 милиони прегледи и еден милион коментари.

Како што можете да видите на снимката, воодушевената трудница скока од радост кога дознава дека носи девојче, но случајно со главата го удри сопругот во носот и му го крши.

Следни Објави

Парите ќе им бидат префрлени: Еве кој ќе се израдува до 7 октомври

Следната недела Меркур го менува знакот и влегува во Вага, па се повеќе ќе работиме на воспоставување рамнотежа меѓу желбите и можностите Ни претстои уште еден ѕвезден рулет, а астролозите се согласуваат дека одредени знаци ќе имаат поголема финансиска среќа од другите. Во наредната недела Меркур го менува знакот и […]