fbpx

(ФОТО) Оваа тренерка ја мразат сите жени, но не и Џенифер Лопез

Џенифер Лопез секогаш ги провоцира модните критичари, без разлика дали е на црвениот килим во некоја гламурозна вечерна креација или во едноставно издание после тренинг.

Во ек на пандемија, славната пејачка и актерка се’ почесто ја гледаме во удобни парчиња облека. И додека повеќето жени одбираат модели кои ја нагласуваат силуетата, изборот на Џеј Ло се предимензионираните кроеви кои ја кратат или ја шират фигурата.

Баш таков модел долна тренерка во сина боја носеше и на излезот од нејзината омилена теретана во Мајами.

Ја надополни со бел дуксер кој открива дел од стомакот, а препознатливо за неа, аутфитот го заокружи со нетипичен моден додаток – луксузна брендирана чанта.

Фото: Профимедија

Следни Објави

Несреќа за три хороскопски знаци во февруари

Припадниците на овие три хороскопски знаци нема да имаат среќа во љубовта во наредниот период РИБИ За оние коишто се во врска треба особено да внимаваат во првата половина на февруари. Заборавете на времето поминато со друштвото, ако продолжите да го игнорирате партнерот, многу е веројатно да следува конечно разидување. […]