fbpx

(ФОТО) Македонскиот пејач замина на одмор со четирите ќерки

Богатство кое нема цена

Никола Перевски-Пере, пејачот на популарниот бенд „Нокаут“, замина на одмор со четирите ќерки.

„Одмор со моите четири сиренца“, на шега напиша популарниот музичар на „Инстаграм“.

Ирис се роди пред само два месеца. Таа е негово второ дете со Јована Темелковска со која во ноември 2021 година ја добија и ќерката Софиа.

Пере има и две големи ќерки од првиот брак, 25-годишната Михаела која со години го придружува на сцена и одлучи да тргне по неговите стапки и 16-годишната Каја.

Следни Објави

Александра седум часа умирала на ГАК: Нови потресни детали за починатата родилка

Случајот со смртта на Александра Иванов (25) од Ботошан го потресе целиот регион. Мајка на три деца почина во 13-та недела од бременоста откако лекарите не ѝ направиле киретажа, иако срцето на бебето престанало да чука. Александра отишла во болница поради силни болки и крварење, а и покрај континуираните молби, […]