fbpx

Трагедија! Почина бебе во охридската болница, познати деталите

Трагедија ги вознемири охриѓани

Едногодишно бебе денеска почина во охридската болница.

Според информациите од СВР Охрид, бебето, утрово, во 7.44 часот, било донесено во тешка здравствена состојба, а по реанимацијата, констатирана е смрт.

Состојбата на бебето е резултат на претходни заболувања и нема траги на насилство, се наведува.

За настанот е информиран јавен обвинител по чија наредба телото му е предадено на семејството.

Следни Објави

Таа ме избриша, јас ја блокирав! Зоки Фаци открива зошто се раздели со Лила

Беа неразделни, но сега нема место за неа во неговиот живот Естрадниот новинар Зоран Василевски кој од неодамна повторно се бори со канцер во неговото ново интервју вели дека мора сам да ја добие оваа борба. Во интервју за „Слободен печат“ открива како се чувствува по операцијата, особено што допрва му претстои […]