fbpx

Овој моден додаток ќе ја одбележи 2020 година

Едноставен е, а многу впечатлив

Сите многи добро сме запознаени со моќта на модните детаљи кои и наједноставните комбинации може да ги направат комплетно поинакви и препознатливи.

Станува збор за едноставен, а многу впечатлив моден додаток – ременот кој токму оваа пролет пристигнува во облик на ланец. Доколку сѐ уште се прашувате како да го искомбинирате, најдоброто решение е да го задржите минималистичкиот стил.

Девојките ширум светот веќе покажаа како го комбинираат овој шик-детаљ, затоа слободно нарачајте си едно вакво парче и уживајте во многубројните аутфити.

Следни Објави

(ВИДЕО) Вонземјани во Куманово: Кој ни фрла таканаречена КОРОНА?

Извесен Методија Трајаноски на „Фејсбук“ сподели интересно видео кое досега е споделено од над 2.000 луѓе. – Ова е снимано над Куманово вечерва. Некој дечко го снимил случајно пред зајдисонце. Облак не е милијарда посто. Еве кој ни фрлат од „таканаречената КОРОНА“!!! – пишува Трајаноски под објавата. Интересни се и […]