fbpx

(ВИДЕО) Само за неа се зборува: Најнасмеаната Македонка во карантин

Велат дека смеењето е половина здравје! А, вакво смеењето од срце, сѐ додека не ве заболат стомачните мускули, веројатно одамна не сме виделе и слушнале. Барем не откако почна лудилото наречено „коронавирус“.

Оваа жена дефинитивно знае како да се забавува. Најнасмеаната Македонка во карантин масовно се споделува на социјалните мрежи. Оние кои сѐ уште не ја виделе, изволте видео!

Следни Објави

Убиство пред Клинички

Убиство пред Клинички, семејна расправа заврши трагично. Ова пред дваесетина минути на својот фејсбук-профил го напиша новинарот Фуркан Салиу. Подоцна напиша уште еден статус во кој јави дека жртвата е 55-годишен маж, убиен од синот. Вечерва во близина на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ во Скопје, во семејна расправија, син со […]