fbpx

Убиство пред Клинички

Убиство пред Клинички, семејна расправа заврши трагично. Ова пред дваесетина минути на својот фејсбук-профил го напиша новинарот Фуркан Салиу. Подоцна напиша уште еден статус во кој јави дека жртвата е 55-годишен маж, убиен од синот.

Вечерва во близина на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ во Скопје, во семејна расправија, син со нож го прободел својот татко, јави „А1 он“.

Сѐ очекува официјална потврда од МВР.

Следни Објави

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: На 3 знаци ќе им се насмевне среќата

Овен  Ќе се повлечете во себе. Некои од вашите блиски сериозно ќе се загрижат, па ќе треба дополнително да се објаснувате. Избегнувајте напорни работни задачи оваа недела. Бик  Сите обврски ќе паднат врз ваш грб, бидејќи сте дозволиле околината да ве смета за личност која не знае да каже „не“. […]