fbpx

(ФОТО) Тврди дека нема естетски корекции: Агнеса во младоста

Поранешниот директор на Агенцијата за електронски комуникации, Роберт Орданоски, ја промени неговата профилна слика на „Фејсбук“ и објави стара свадбена фотографија.

Многумина овој гест го протолкуваа како обид за помирување со сопругата, но имаше и такви кои го сфатија како нова провокација за неа и дека едноставно сака на јавноста да ѝ покаже колку Агнеса се променила низ годините.

Откако Орданоски обелодени дека е пред развод и сопругата си ја нарече „фотошопирана барбика“, медиумите големо внимание посветија и на нејзиниот изглед.

И таа даде неколку интервјуа, а во едно од нив нагласи дека нема направено никакви естетски корекции и дека во прашање се гени.

Што мислите вие?

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Преживеа иста драма со ќерка ѝ: Весна Бејби емотивно за Радуловиќ

Актерката Весна Петрушевска се огласи на социјалните мрежи по апсењето на српскиот режисер, сценарист и учител по глума Мирослав Мика Алексиќ осомничен за силување и за сексуално злоставување. Популарната Бејби пред неколку години се соочи со слична животна драма кога проговори за траумите кои ги доживеа нејзината ќерка. Подоцна лицето […]