fbpx

(ФОТО) Тогаш немаше фотошоп: Тијана Дапчевиќ пред четврт век

Оваа жена како да не старее

Познатата пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ во една прилика на својот профил на „Инстаграм“ објави фотографија стара 25 години.

Славната Ула од хит-серијата „Преспав“ во описот напиша дека во тоа време сме чекале филмот да се развие и постојано сме биле на штрек дали се’ ќе излезе како што треба.

„Во таа 1997 година немаше фотошоп и не знаевме како фотографиите се „цртат“ на компјутер, но се живееше без стрес“, забележа Дапчевиќ.

Следни Објави

Тројца Македонци што владеат на „Инстаграм“

Македонските мажи не само што внимаваат на својот животен стил, туку и навистина се свесни за впечатокот кој го оставаат. Оние кои имаат совршено дефинирани тела, истите често ги користат како свој адут, па судејќи по фрекфенцијата на нивните инстаграм-профили, може да се заклучи дека жените навистина ги обожаваат. Веќе […]