fbpx

(ФОТО) Каков срам! Полицајка орално задоволува колега

Нови детали од се*с аферата која минатиот месец ги шокира сите

Преку ден носела униформа, навечер наплаќала 1.000 евра за интимни задоволства.

Нова мега-афера го потресе српското министерство за внатрешни работи. Во ноември беше уапсена 27-годишна полицајка на своето работно место поради сомнение за проституција, а подоцна беше пуштена да се брани од слобода.

Пред два месеца се појави снимка на која се гледа како млада полицајка орално задоволува колега во тоалет на полициска станица. По објавата на видеото, полицијата почна истрага.

Уапсена е и една нејзина колешка која на рочиштето признала дека се занимава со проституција и наводно открила за кого работи. Во текот на истрагата било откриено дека на сметката често имала трансакции од по 1.000 евра.

Како што пишува српски „Курир“, колегите ѝ пришле кога дошла на работа во полициската станица во Белград и ѝ рекле да ја соблече униформата и да се пресоблече. Потоа ѝ ставиле лисици на рацете и ја однеле на распит.

„Од поодамна се во овој бизнис. На богатите муштерии им наплаќаат минимум 1.000 евра. И двете постојано се дружат со една поранешна учесничка во популарното реално шоу „Задруга“. Многу се блиски и речиси постојано се заедно“, откри извор на истрагата.

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Нека почива во мир! Џокси ја соопшти тажната вест, Македонија во солзи!

Уште еден наш докажан уметник го напушти овој свет Познатиот македонски музичар и интерпретатор Ѓорѓе Васиќ ја потврди тажната вест. Популарниот Џокси информира за смртта на нашиот сликар, вајар и музичар Слободан Дане Капевски. Неговите дела често можеа да се видат во спортско-рекреативниот центар Матка каде најчесто твореше во летниот […]

Можеби ќе ве интересира