fbpx

Чистеше снег, па се шокира: Сите се прашуваат како ТАА се најде овде (ВИДЕО)

Имаше среќа што човекот не ја погоди директно со лопатата

На „Твитер“ се појави интересно видео кое масовно се „лајка“ и се споделува.

Еден маж додека го чисти натрупаниот снег пред семејниот дом, налетува на неочекуван „гостин“.

Она што дополнително ги смее сите е што оваа мачка продолжува да лежи на снегот како ништо да не се случило.

„Имаше среќа што човекот не ја погоди директно со лопатата“, коментираат „твитерџиите“.

Следни Објави

Сите викаат снаа, ама.. Се огласи и идниот свекор на Антониа Гиговска (ФОТО)

Ваква реакција никој не очекуваше Топ-тема во медиумите е младата пејачка ѕвезда Антониа Гиговска која денеска на нејзиниот 22-ри роденден објави дека е бремена и дека наскоро ќе се мажи. Таа првпат јавно го покажа и својот избраник, музичарот Роберт Спасенцовски. ОСТАНА БРЕМЕНА ОД БЛИСКИОТ ДРУГАР НА ПОРАНЕШНОТО МОМЧЕ! ЗА […]