fbpx

Каков хаос! Сите зборуваат за оваа прослава, дури и пејачката се шокира

На „Твитер“ се појави интересно видео од прослава кое масовно се споделува.

Не е познато кога е направена оваа снимка, ниту пак кои се луѓето на истата, но секако стана вирална, а твитерџиите од цел регион ја споделуваат и ја коментираат.

„Нема појак народ на земјината топка“, се пошегува извесен Никола.

За што станува збор, погледнете во продолжение!

Следни Објави

Трагедија! Млад боксер почина по брутален нокаут: Погледнете го кобниот удар! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Вознемирувачки вести пристигнуваат од Бразил. Животот го загуби младиот боксер Жоао Виктор Пења кој почина откако пред три дена доби тежок удар во лицето за време на натпревар. Борбата траеше само 90 секунди, кога младиот Бразилец доби жесток удар во лицето, по што беше нокаутиран. „Победникот во тој меч требаше […]