fbpx

Ја прашаа Јована кога ја изгубила невиноста: Нејзиниот одговор ги изненади сите

Топ-тема не само во српските медиуми, туку и во целиот регион е контроверзната водителка Јована Јеремиќ. Со нејзините храбри ТВ-излагања, неретко и со своите провокативни модни избори речиси секојдневно е мета на „твитерџиите“, но очигледно нејзе ѝ годи таквата популарност и максимално се забавува.

Се’ уште се памтеи нејзиното гостување во „Ами Џи шоу“ од пред неколку месеци кога одлучи да проговори за својот интимен живот.

Домаќинот Огнен Амиџиќ ја праша кога ја изгубила невиноста, на што таа му одговори дека имала 23 и пол години.

Во прв момент многумина во публиката помислија дека се шегува, но таа потоа нагласи дека воопшто не глуми и дека тоа е правата вистина.

„Мора да разбереш, јас никогаш не лажам на телевизија. Прашај ме Огнене, слободно прашај ме, немам од што да се срамам. Јас тоа момче најмногу го сакав. Голем поздрав до него, беше вистински господин, едноставно цар“, кажа Јована во популарната емисија.

Следни Објави

Светот во шок! Актерот од омилената серија осуден на 30 години затвор

Дени Мастерсон, актерот кој се прослави по улогата на Стивен Хајд во хит серијата „Луди седумдесетти“, е осуден на 30 години затвор, јавуваат американските медиуми. Тој беше обвинет за силување на три девојки, за злоставувања кои се случиле пред две децении, а прогласен е за виновен за два од трите […]