fbpx

Синот на Цеца горд на сопругата: Вака изгледаше Богдана пред операциите

Вељко Ражњатовиќ, синот на фолк-ѕвездата Цеца, повторно е во фокусот на медиумите откако откри дека по третпат ќе стане татко.

Тој и неговата сопруга Богдана кои веќе ги имат Жељко и Крстан, наскоро ќе станат родители на уште еден син, а како што откри гордиот татко, неговата партнерка е во четвртиот месец од бременоста.

Пред да стане Ражњатовиќ, на Богдана Родиќ ѝ предвидуваа блескава кошаркарска кариера.

Оттогаш, таа прилично се промени, а доказ за тоа се и следниве фотографии.

Очигледно е дека во меѓувреме направила неколку естетски корекции, како и зголемување на усните. Сега и веѓите ѝ се поинакви, па е речиси непрепознатлива.

Следни Објави

Марија е во брак со 40 години постар маж: Не, не е богат!

Поради нејзината врска со дури 40 години постар маж, Марија постојано се соочува со невкусни коментари на социјалните мрежи Марија Едуардо Дијас (23) почнала да се забавува со Никсон кога таа имала едвај 16, а тој дури 57 години, а во меѓувреме станаа и родители. Марија раскажува дека не може […]