fbpx

(ФОТО) Конечно промена: Цеца има нова фризура

Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ одлучи конечно да ја промени фризурата. Новиот имиџ го промовира преку видео на „Инстаграм“, а фановите велат дека никогаш не изгледала поубаво.

Цеца е облечена во светкав фустан, па веројатно снима новогодишна програма за некоја телевизија.

Следни Објави

Христо Мермерски: За да бидете слаби, јадете го ова секој ден!

Реномираниот бугарски лекар, професорот Христо Мермерски, тврди дека го има лекот со кој жените засекогаш ќе се ослободат од вишокот килограми. Мермерски, инаку докажан генетичар и поранешен дипломат во Вашингтон, е познат во регионот по своите револуционерни третмани, меѓу кои и овој за кој вели дека освен што помага за […]