fbpx

(ВИДЕО) Гори автомобил во Автокоманда

Видео од опожарено возило во Автокоманда доцна вечерва е објавено на Твитер.

Засега нема детали од официјалните лица за тоа како се запалил автомобилот и дали во моментот имало луѓе во возилото.

Повеќе детали очекуваме во текот на денов.

Следни Објави

Трагедија: На 40 години почина Александра, шампионка во фитнес

Уште една трагедија ја потресе јавноста во регионот. На 40-годишна возраст ненадејно почина Александра Цимеша, државна шампионка во фитнес и бодибилдинг. Во неколку наврати се натпреваруваше за српската репрезентација на Евроспки и на Балкански шампионати, а најголемиот успех го постигна во 2008 година каде во категоријата „боди фитнес“ на Miss […]