fbpx

Се дават, летаат тупаници: Брутална женска тепачка ги шокира граѓаните (ВИДЕО)

Иако не се знае кога точно се случил овој инцидент, ниту пак се знае која е причината за тепачката, граѓаните се непријатно изненадени од глетката

На социјалните мрежи се споделува страшна физичка пресметка меѓу девојки, а како што се дознава, видеозаписот е направен во центарот на Врање.

И додека едни ги осудуваат девојките кои се тепаат на улица која е прометна сообраќајница, други не можат да го „сварат“ фактот што голем број граѓани, главно млади луѓе, фаќаат сеир и се фокусирани на снимање без никаква желба да помогнат да прекине жестокиот дуел.

Полицијата се’ уште се нема огласено, па не е ниту познато кои се главните актерки во овој немил настан.

Не е ниту познато дали против нив ќе биде поднесена пријава за нарушување на јавниот ред и мир.

*Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Ѝ направи дете на комшивката додека бевме во брак: Една работа ме шокира, вистината ме уништи!

Во брак била цели 25 години, а потоа животот ѝ станал пекол Жена која инсистира да остане анонимна одлучи да ја раскаже својата невообичаена љубовна приказна. Со сопругот поминала четврт век во брачна заедница пред речиси истовремено да сфатат дека едноставно емоциите комплетно исчезнале и дека единствена логична работа е […]