fbpx

Софија се шокирала по породувањето: Ѝ дале торбичка, внатре се криело нешто неочекувано (ВИДЕО)

Вакво нешто воопшто не очекувала

Една мајка на „Тик Ток“ објави видео во кое раскажа за својата несекојдневна приказна.

Пред да го напушти гинеколошкото одделение каде што се породила, Софија добила интересен подарок-брендиран несесер на Шанел.

Како што објаснува на снимката, подарокот заборавила да го отвори во болницата, па тоа го направила дури откако се вратила дома.

На видеото кое има околу два милиони прегледи, среќната жена од торбичката вади шише парфем „Шанел Габриел“ кој чини 90 долари, кармин Le Rouge Duo Ultra Tenue кој се продава за 45 долари и маскара Le Volume de Chanel од 38 долари, пренесува „Њујорк Пост“.

Ако се прашувате од каде сега во родилиште делат подароци од Шанел, еве го одговорот!

Во мај 2004 година, болницата Корнел од Шанел добила донација од 1,5 милиони долари за „исклучително достигнување во акушерството и гинекологијата“ и оттогаш овој моден гигант ги дарува новопоечените мајки кои ќе одлучат да се породат овде.

*Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Важно! Падна одлука! Овие граѓани од утре да ги проверуваат сметките, прилив до крајот на следната недела

Ќе им „крцка“ паричникот Дополнителен прилив до крајот на наредната недела за овие граѓани! ЈАРЕЦ До петок очекувајте унапредување на работното место, а некои претставници на овој хороскопски знак ги очекува и сериозен трансфер во друга работна средина. Значително ќе ви се зголеми самодовербата и ви претстојат неверојатни животни искуства. […]