fbpx

Објавена слика од Коста со девојка му: Сите се во шок, конечно му се обрати (ФОТО)

Коста Кецмановиќ на трети мај годинава оцрни десет семејства кога изврши масакр во основното училиште „Владислав Рибникар“, при што уби девет негови врсници и чуварот на школото.

Јавноста веќе три месеци бара одговори на злосторството какво што не се памети на овие простори, а од ден на ден излегуваат нови пикантерии за животот на момчето-убиец.

Она што е особено шокантно е фактот што по крвавиот пир Кецмановиќ доби голем број следбеници и обожаватели кои го величаат неговиот карактер, го поддржуваат, а за неговиот 14-ти роденден дури му испратија подароци и честитки.

Сега на социјалните мрежи се појави фотографија која ја објави една корисничка и која тврди дека е девојка на Коста.

На сликата дечко и девојка се цврсто прегрнати, додека во позадина свири песната на Били Ајлиш „I love you“, а под неа осамна натписот: „Ми недостигаш!“.

Не може со сигурност да се каже дека се работи за Кецмановиќ, ниту дека навистина на фотографијата е девојката која тврди дека е негова понежна половина. Но, факт е дека таа го поддржува Коста, како што самата вели, многу ѝ недостига, а дали навистина му била емотивна партнерка допрва ќе се истражува.

Пред само две недели, друга девојка на социјалната мрежа „Тик Ток“ тврдеше дека со Коста очекуваат бебе.

Следни Објави

Леонид и син ми беа неразделни: Жугиќ проговори за момчето кое се бори за живот

Докажаната македонска актерка и поранешна директорка на Тетатар Комедија, Јелена Жугиќ, по подолго време ѝ се обрати на јавноста. Таа ги замоли нејзините фејсбук-пријатели да ја покажат хуманоста на дело и да му помогнат на Леонид, момчето кое направи многу за Македонија, а на кое сега сме му најпотребни. Жугиќ […]