fbpx

Македонската водителка ја покажа ќерката: Убавина и грациозност

Гените се чудо

Искра Канзурова со една своја објава на социјалните мрежи ги разнежни своите следбеници.

Познатата македонска водителка ретко споделува приватни моменти, па објавувајќи фотографија од ќерка си Матеа таа пријатно ги изненади сите.

„Матеа е талентирана за балет, оди во балетско училиште. Многу сум горда на неа, играше во МОБ“, откри Канзурова во едно свое постаро интервју.

Таа од бракот со Владимир Канзуров го има и синот Меглен кој е помал од Матеа и тренира фудбал.

Следни Објави

Објавена е слика со мајката и ќерката кои Хамас ги ослободи: Еве како изгледаат по две недели во заробеништво (ФОТО)

Хамас ги ослободи Џудит и Натали Ранан, мајка и ќерка кои две недели беа во заробеништво, и ги предаде на Израел, потврдија од кабинетот на премиерот Бенјамин Нетанјаху. Објавена е и фотографија од Џудит и Натали на која се гледа како сега изгледаат. На сликата меѓу нив две чекори маж […]