fbpx

Вакво нешто не сте виделе! Ја фатија како краде, професионалка е, нема збор

Камерата ја фати жива како краде во фризерски салон!!

Подзаборавено видео повторно стана вирално на социјалните мрежи, откако еден случаен корисник го постираше на „Твитер“.

„Оваа жена навистина знае што прави“, искоментира тој.

Снимката е направена во Белград. Една жена влегува во фризерски салон прашувајќи за бои за коса. Се жали дека тешко ги поднесува горештините бидејќи е бремена, па вработените ѝ предлагаат да седне и ѝ нудат освежување.

Таа го користи моментот и претура по ташната на друга муштерика, па успева да го извлече паричникот, по што си заминува.

Целата ситуација е документирана од безбедносната камера во објектот.

Следни Објави

Има среќа што е жива! Луѓето се чудат, вакво нешто не сте виделе

„Што поѓаволите прави оваа жена?“, се прашува авторот на ова видео кое го обиколи светот. Возач од Тексас стана случаен сведок на оваа неверојатна сцена на една бензиска пумпа. Се’ документирал со мобилниот, а на снимката се гледа како жена точи бензин во пластична кеса пред истата да ја стави […]