fbpx

Има среќа што е жива! Луѓето се чудат, вакво нешто не сте виделе

„Што поѓаволите прави оваа жена?“, се прашува авторот на ова видео кое го обиколи светот.

Возач од Тексас стана случаен сведок на оваа неверојатна сцена на една бензиска пумпа.

Се’ документирал со мобилниот, а на снимката се гледа како жена точи бензин во пластична кеса пред истата да ја стави во багажникот на својот автомобил.

За ситуацијата да биде уште пострашна, од кесето почнува да тече горивото, па жената од гепекот зема друго кесе во кое го става она со бензинот.

Откако го запира течењето, вака „безбедниот“ товар го става во автомобилот, по што снимањето престанува.

Видеото стана вирално и собра милиони прегледи. Многу корисници на социјалните мрежи со неверување коментираат.

„О, боже, има среќа што е жива“, напиша една постара жена на „Фејсбук“.

Следни Објави

Пукна брука во Ѓорче: Виси од тераса, љубовџија фатен на дело (ВИДЕО)

На социјалната мрежа „Фејсбук“ масовно се споделува видео наводно направено во скопската населба Ѓорче Петров. На снимката се гледа маж кој виси од тераса на зграда. Како што неофицијално дознава „Инфомакс“ човекот бил во интимни односи со сопругата на другиот господин кој се гледа на видеото. За да се избегне […]