fbpx

Познати се простуваат од Влатко: Панчо од „ДНК“ со потресна објава (ФОТО)

Уште еден живот прерано згасна

Трогателни посвети вечерва се споделуваат на социјалните мрежи.

И познати лица од македонската естрада се простуваат од Влатко.

Се огласи и Панчо од популарното дуо „ДНК“.

„Бате, друже, светол нека ти е патот. Рано другар, многу рано“, напиша тој на „Фејсбук“.

Оние што го познаваа велат дека бил прекрасен човек и голем другар.

Позади себе остави малолетна ќерка.

Нека почива во мир!

Фото: Владимир Блажев/ДНК

Следни Објави

Си ги убиле дечињата од една и три години, па се самоубиле: Трагедија ги потресе сите

Трагедија го вознемири регионот Брачна двојка од Нови Сад синоќа се самоуби скокајќи од зграда. Пред да си го одземат животот, сопружниците си ги убиле сопствените деца, информираат српските медиуми. Во семејниот стан во Петроварадин биле пронајдени тела на едногодишно момче и тригодишно девојче. Идентификувани се врз основа на отпечатоци […]