fbpx

Си ги убиле дечињата од една и три години, па се самоубиле: Трагедија ги потресе сите

Трагедија го вознемири регионот

Брачна двојка од Нови Сад синоќа се самоуби скокајќи од зграда.

Пред да си го одземат животот, сопружниците си ги убиле сопствените деца, информираат српските медиуми.

Во семејниот стан во Петроварадин биле пронајдени тела на едногодишно момче и тригодишно девојче. Идентификувани се врз основа на отпечатоци од прсти.

Полицијата е на лице место и врши увид, по што ќе се знае како се случило злосторството.

Мажот и жената биле на возраст на 21 и на 23 години. Скокнале од 17. кат на зградата. На телата нема траги на насилство.

Следни Објави

Го допрел дното, помислувал на најлошото: Миро Кацаров си ја отвори душата

Популарниот македонски водител Миро Кацаров проговори за најмрачниот период во својот живот. Домаќинот на шоуто „Голден карпет“ гостуваше во подкастот кај Стефан Лазаров каде отворено зборуваше за најтешката битка со која се соочил додека живеел и работел во Дубаи. „Се разболев од анксиозност. Имав панични напади. Затоа се вратив“, ја […]