fbpx

(ФОТО) Љубов на село: Џамбазов и Илина не се кријат повеќе!

И двајцата одлично ги познаваме и се исклучително добри во тоа што го прават. Тој е најпопуларниот македонски шоумен, а таа е првата Македонка која го искачи Монт Еверест, но и една од 60-те во светот кои ги искачиле највисоките врвови на сите континенти.

Судејќи според објавите на социјалните мрежи, веќе подолго време се зборува за наводната врска на Илина Арсова и Игор Џамбазов.

Последната објава на која нивни следбеници на „Инстаграм“ гледаат љубов, Џамбазов ја објави денеска.

„Ние младите денес празнуваме“, напиша актерот под сликата направена во селото Сретеново, Стар Дојран.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА:

(ФОТО) Ги зголеми усните и се подмлади: Црнокрак за корекциите

Живее филмски во Париз: Која е македонската муза од Струмица?

Ако живеете во проколната куќа, нема среќа за вас: Ова се знаците!

Родителите го обожаваат, но ова машко име е со најтажно значење

Крвната група открива многу за нас: Ќе се изненадите од точните податоци!

Имал три желби пред да умре: Сите ги оставил без збор!

Следни Објави

Сериозни работи кои лекарите никогаш нема да ви ги кажат!

Го ризикуваат својот живот, за да ги спасат нашите. И меѓу нив има не толку чесни, па често се соочуваат и со непријатни муабети, но повеќето работат одговорно и професионално. Факт е дека постојано се под невиден притисок, особено во едни вакви вонредни услови. Лекарите понекогаш се директни, понекогаш одбират […]