fbpx

Мојата срцевина: Дани емотивно за синот Лазар

Синот на Дани Димитровска наполни 20 години, а популарната пејачка со емотивна посвета му го честита роденденот.

„Среќна 20-ка на мојава срцевина“, напиша таа на „Инстаграм.

Лазар студира бизнис и софтвер во Холандија.

Во претходно интервју, Димитровска откри дека нејзиниот син е добар со електронски уреди и дека обожава кошарка. 

Следни Објави

Изгубивме херој од семејството: Потресно обраќање на Вики Котевска

И изгубивме херој од нашето семејство.. Дојде и тој ден… Болка, гнев и тага.. Тоа е чувството кога добивате вест за колега или колешка која стана жртва на вирусот.. За Вас можеби само број, но за нас, здравствените работници, дел од сите нас.. Кога еден губиме, губиме сите дел од […]