fbpx

Меланија Трамп ја откри вистината за разводот: Ова никој не го очекуваше!

Со недели се шушкаше дека сега веќе поранешната Прва дама на Америка, Меланија Трамп, чекала соодветен момент за да ѝ соопшти на јавноста дека се разведува од Доналд Трамп.

Убавата Словенка наводно ги одбројувала деновите кога засекогаш ќе ја напушти Белата куќа за да може и официјално да побара развод.

Сепак, се чини дека одредени „добро информирани“ луѓе згрешија во проценките, а Меланија со само еден гест ја откри вистината.

Таа објави фотографија стара 16 години од венчавката на Флорида, а во објавата го означи и сопругот Доналд Трамп и му честита годишнина од брак.

Следни Објави

И докторите се колнат во нејзината моќ: Оваа билка ги убива сите вируси!

Oваа чудесна билка која во изобилство расте и во Македонија, треба да се искористи на вистинскиот начин Во 1996-та година е прогласена за медицинска билка на годината во Европа, а познатиот природонаучник, д-р Кунцл, вели дека ниту една билка на светот не е така делотворна во чистењето на цревата, желудникот […]