fbpx

Меланија Трамп ја откри вистината за разводот: Ова никој не го очекуваше!

Со недели се шушкаше дека сега веќе поранешната Прва дама на Америка, Меланија Трамп, чекала соодветен момент за да ѝ соопшти на јавноста дека се разведува од Доналд Трамп.

Убавата Словенка наводно ги одбројувала деновите кога засекогаш ќе ја напушти Белата куќа за да може и официјално да побара развод.

Сепак, се чини дека одредени „добро информирани“ луѓе згрешија во проценките, а Меланија со само еден гест ја откри вистината.

Таа објави фотографија стара 16 години од венчавката на Флорида, а во објавата го означи и сопругот Доналд Трамп и му честита годишнина од брак.

Следни Објави

(ФОТО) Деми Мур под нож: Дали е ова најлошата пластична операција?

Голема прашина се крена за холивудската актерка Деми Мур (58) откако прошета на ревијата на луксузниот бренд Фенди. Фановите се убедени дека ѕвездата од филмот „Дух“ се одлучила за уште една естетска корекција и не се воодушевени од оваа промена. Многумина се согласија дека овојпат претерала и дека изгледа непрепознатливо. […]