fbpx

(ФОТО) Како тинејџери: Цеца блеска со осум години помладото момче

Светлана Цеца Ражњатовиќ (47) ужива во врската со осум години помладото момче Богдан Срејовиќ.

По одморот на Копаоник, фолк-ѕвездата со партнерот сега ужива во убавините на едно познато српско етно-село, а конечно на социјалните мрежи објави и нивна заедничка фотографија.

Богдан има 38 години и е успешен угостител. Позади себе има еден пропаднат брак, разведен е пет години и ја има ќерката Искра која Цеца одлично ја прифати.

(ФОТО) Едноставна и без шминка: Цеца во прегратка на Богдан

Следни Објави

Светот во страв: Се враќа еден од најсмртоносните вируси

Нов случај предизвикан од вирусот Ебола ја вознемири светската јавност. Во источниот дел на Конго, во близина на градот Бутембо, почина жена од ова тешко заболување, информира Танјуг. Смртта ја потврди и тамошното Министерство за здравство. Станува збор за госпоѓа која била во брак со маж кој бил заразен со […]