fbpx

(ФОТО) Вистински фраери: Кои се синовите на Памела Андерсон?

Децата кои ги доби од краткиот и бурен брак со рокерот Томи Ли отсекогаш биле интересни за медиумите

На „Нетфликс“ конечно е достапен документарниот филм за Памела Андерсон.

По бројните гласини, претпоставки и разни озборувања, секс-симболот од 90-тите одлучи да ја раскаже својата верзијата на приказната.

Во „Памела, љубовна приказна“ актерката прикажува дефинитивно болна слика за нејзиниот живот полн со злоупотреба и насилство.

На премиерата присуствуваа и нејзините синови Брендон Томас Ли и Дилан Џегер Ли од кои доби огромна поддрша за овој проект.

Тие говорат за повеќе теми поврзани со кариерата на својата мајка додека ѝ помагаат да промовира уште еден интересен проект, автобиографијата „Љубов, Памела“.

Синовите на актерката Памела Андерсон кои ги има од краткиот и бурен брак со рокерот Томи Ли отсекогаш биле интересни за медиумите.

Папараците ги следеа уште од пелени, без разлика што нивните славни родители се обидуваа максимално да ја заштитат нивната приватност.

Тие одамна се полнолетни и самите водат грижа за своите постапки. Не се ѕвезди како мама и тато, но тргнаа по нивните стапки.

Брендон (26) е актер, а една година помладиот Дилан е музичар и ко-основач на електро-дуото „Миднајт Кидс“.

Тие пред неколку години дури и дадоа заедничко интервју за магазинот „Интервју“.

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Ангелина падна во кома и почина: Мајката Вера шокирана од причината за смртта

Качила температура и се пожалила на силни главоболки. Неполни две недели подоцна починала Смртта на Ангелина ја згрози јавноста откако нејзината мајка ги објави резултатите од обдукцијата и го впери прстот кон лекарите. Дванаесетгодишното девојче од Новосибирск во училиште примило вакцина против менингоенцефалитис што се пренесува преку крлежи. По имунизацијата, […]