fbpx

(ФОТО) Татко по вторпат: Се роди Мона Франц Крстевски!

Музичарот Владимир Крстевски-Франц по вторпат стана татко. На својот профил на „Фејсбук“ поранешниот член на „Нокаут“ објави дека на 31 јули се родила неговата втора ќерка.

Мона

На 31 јули 2020 се роди нашата втора ќерка Мона Франц Крстевски. Ти посакуваме добредојде на овој свет и ти посакуваме да те сака животот колку што те сакаме ние – напиша тој.

На први јуни лани, музичарот првпат стана татко кога неговата сопруга Ема ја роди ќерката Мелоди.

Мелоди

Следни Објави

(ФОТО) Карлеуша конечно топлес, фановите ја критикуваат

Јелена Карлеуша не престана да објавува провокативни фотографии од одморот во Турција, а музичката ѕвезда овојпат отиде чекор подалеку. Пејачката се сликаше топлес и повторно го украде виманието на регионалните медиуми. И додека најверните фанови не престанаа да ѝ даваат комплименти, голем дел од оние кои ја следат на „Инстаграм“ […]