fbpx

(ФОТО) Нова честитка од Вилијам и Кејт: Принцот Луис е пресладок!

Очигледно пандемијата не го спречи кралското семејство да ужива во овој претпразничен период

Принцот Вилијам и Кеј Мидлтон ја продолжија симпатичната традиција на испраќање на персонализирани честитки за Божик, а оваа година со трите деца се фотогрфираа покрај наредени дрва подготвени за камин.

Фотографијата се појави на социјалните мрежи малку порно од очекуваното и сѐ уште не е официјално објавена на нивниот профил на „Инстаграм“.

На новата чеситка особено е расположен принцот Луис, додека принцот Џорџ и принцезата Шарлот се повоздржани.

Оваа фотографија всушност била наменета за сите здравствени работници на кои кралското семејство прво им посака Срекен Божик и Нова година. Се претпоставува дека е направена на нивниот имот во Норфолк каде и го поминаа поголемиот дел од времето во карантин.

Следни Објави

Не знаат за среќа: Овој хороскопски знак има најнегативни мисли!

Овој знак во зодијакот е познат по своето мрачно размислување кое го следи цел живот Секој од нас во животот поминува низ тешки моменти кога ќе нѐ совлада тагата и не гледаме излез од таа ситуација. Но, тогаш треба да покажеме сила и да чекороме понатаму. Сепак, еден хороскопски знак […]