fbpx

Урнебесно видео: Вработени во македонска банка се хит на интернет!

Познатиот светски хит Jerusalema кој стана глобален предизвик, очигледно е омилена песна и на вработените во една позната македонска банка.

Видеото во кое 23 колеги танцуваат пред нивната експозитура на Плоштад Македонија веќе масовно се споделува, а реакциите се урнебесни.

„Трепнете ако е мобинг“ и „Она кога жирантот ќе ја исплати и последната твоја рата“ се само дел од коментарите.

Следни Објави

(ФОТО) Петте фази на Елена Ристеска: Погледнете како се менуваше!

Поп-ѕвездата Елена Ристеска (34) неодамна одлучи да се проба и во претприемништвото со сопствена козметичка линија. Познатата пејачка и авторка кон крајот на минатата година прослави полнолетство кога е кариерата во прашање. Од појавувањето првпат на подиумот во музичко шоу до сега ѝ се случија многу убави работи на професионален […]