fbpx

Паника во семејството на Цеца: Една од гостинките на прославата има коронавирус

Познатата водителка на телевизија „Пинк“, Душица Јаковљевиќ, е позитивна на Ковид-19, јавува српски „Телеграф“.

Таа вчера била примена на Инфективната клиника во лоша состојба со воспаление на белите дробови, па лекарите веднаш алармирале да се тестира.

(ФОТО) КАКВА ПРОМЕНА: БОГДАНА РАЖНАТОВИЌ ПРЕД ЕСТЕТСКИТЕ КОРЕКЦИИ!

Јаковљевиќ пред неколку дена беше на прославата за раѓањето на внукот на Цеца, па оваа вест создаде паника во семејството Ражњатовиќ.

– На прославата беше во контакт со десетина луѓе, со повеќето се изгушка и избакна, пред сѐ со домаќините Анастасија и Вељко – открива девојка која била присутна на настанот.

Можеби ве интересира:

Имал три желби пред да умре: Сите ги оставил без збор!

Следни Објави

(ФОТО) Носи чанта од 10.000 евра: Оваа Македонка знае што е луксуз

Случајот „Рекет“ кој стигна до својата завршница, освен првоосомничениот Бојан Јовановски кој на обвинителната клупа продолжи да се појавува во луксузни брендови, дефинитивно го одбележа уште една личност, сопругата на бизнисменот Орце Камчев. БОКИ ПРОГОВОРИ ЗА ЛИЛА Ана Камчева се појави во улога на сведок и буквално ги размрда сите […]