fbpx

И мајка и татко сум: Кристина отворено за синот со Кајмакоски

Јас сум и мајка и татко на мојот син, вели манекенката Кристина Димитријевска во интервју за порталот „Репортер“.

Димитријевска која има 24 години открива дека сама се грижи за синот Давид кој го доби во бракот со пејачот Даниел Кајмакоски.

Познатиот модел и фитнес-инструктор одби да открие дополнителни детали за приватниот живот.

На прашање од новинарката во какви односи е со поранешниот сопруг, таа кратко порача дека не сака да се враќа во минатото и дека има други многу поубави работи за кои може да се зборува.

Следни Објави

Силен татнеж и злокобна тишина: Скопје се сеќава!

Беше мугра. Одеднаш се слушна силно мјаукање, лаеж на кучиња, а страотни крикови на животни се слушаа дури и од Зоолошката градина. Јата птици во хаотичен лет одлетаа од покривите.. Ова е само едно од многуте сведоштва за утрото на 26-ти јули 1963-та година, кога земјотрес со јачина од 9 […]