fbpx

(ФОТО) Водителката на „Гранд“ облече фустан по кој жените полудеа

Сања Кужет, водителката на популарното музичко натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, често знае да ги изненади гледачите со модниот избор, а овојпат одбра фустан со кој воодушеви.

Фото: Антонио Ахел/ АТА Имагес

Една од најубавите дами на малите екрани на последното снимање на шоуто се појави во необичен ретро-фустан со црно-бел принт кој потсетува на 60-те години од минатиот век.

Фустанот кој е асиметричен и има само еден ракав, се покажа како полн погодок.

Следни Објави

Тешко забремени поради болеста, со сопругот рушат табуа: Која е Нора Шаќири?

Ќерка на лустриран новинар, сестра на докажан музичар.. Дама со интересна биографија Поранешната водителка и новинарка Нора Шаќири повторно се најде во фокусот на јавноста кога беше именувана за в.д. директор на Театар Комедија. Нора најголемата популарност ја стекна со ток-шоуа, а пред да се вработи во Министерството за култура […]