fbpx

Александра отвори вино што ѝ го донеле за слава, доживеа шок: Видете што излегува од шишето (ВИДЕО)

Ѝ се чинело чудно, а кога помириснала, се’ ѝ станало јасно

Александра Стевановиќ за слава добила шише црно вино. Кога конечно одлучила да го отвори се запрепастила.

Таа на „Тик Ток“ сподели видео кое почна масовно да се споделува по социјалните мрежи.

Коментарите се урнебесни. „Таман за ќофтиња“ и „Ќе додадеш вотка и ете ти коктел“ се едни од пооргиналните.

За што точно станува збор, погледнете во продолжение!

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛ

Следни Објави

Поворката тргна млада душа да однесе под земја: Семејна трагедија, познатата пејачка не може да се помири

Денот кога стана мајка ќе го памети како најсреќен, но и како најтажен ден во животот Познатата пејачка Билјана Сечивановиќ ја откри големата семејна трагедија којашто се случила токму на нејзиното породување. Само неколку часа пред да стане мајка дознала дека нејзиниот внук починал. Бил погребан истиот ден кога го […]