fbpx

Семејството во шок! Се самоуби Боби, три деца останаа без татко (ФОТО)

Тажна вест, фановите плачат, фамилијата скршена од болка

Татко на три деца кој се прослави на социјалната мрежа „Тик ток“ се самоуби на 46-годишна возраст, потврди неговото семејство.

Џејмс Роберт Муди, познат како Боби, починал минатата недела.

„Нашиот сакан татко и сопруг беше оптоварен со финансиски притисоци пред неговата трагична смрт“, пишува во соопштението до медиумите.

Боби на „Тик ток“ имаше повеќе од 360.000 следбеници.

Следни Објави

Поразително! Македонски статус за детството некогаш и денес кој мора да се прочита

Овој Урош од синојка, мора да бил жртва на булинг како дете! Ќе пишуваат сега некои… Булингот не е нова појава. Постоел, постои и ќе постои. Само имињата ќе му се менуваат, некогаш беше „закачање“, денес „врсничко насилство“, утре можда ќе да му дадат и ново име. НЕКОГАШ. Детето од […]