fbpx

(ФОТО) Љубовта им цвета: Џамбазов ја објави најемотивната фотографија

Љубовта меѓу легендарниот актер и шоумен и нашата врвна алпинистка не е веќе нова вест, но откако врската и двајцата ја потврдија, публиката е желна за нивните заеднички моменти во дојранското село Сретеново, а и тие знаат како да ѝ удоволат.

Два осамени врвови се сплотија: Илина проговори за љубовта со Џамбазов

Игор Џамбазов денеска ја објави најемотивната фотографија со Илина Арсова. „Мојата девојка“, напиша под истата. Објавата веднаш стана вирална и има илјадници лајкови за само неколку часа.

Кога таа се качува, тишината се слуша: И Џамбазов се отвори за Илина

Следни Објави

Хаос или нормала? Сите поенти на Филипче од интервјуто за ТВ21

„Очекувањата се дека вакцината ќе дојде во 2021, но не можеме да бидеме сигурни, тоа се најави од повеќе компании коишто работат на пронаоѓање на вакцината, меѓутоа последните предвидувања за тоа како ќе се одвива ситуацијата со пандемијата во целиот свет е дека ќе има случаи во 2022 година и […]