fbpx

(ФОТО) Карлеуша повторно се соблече: За ова парче зборуваат сите!

Позната е по својот исклучително провокативен имиџ и навикнавме да ја гледаме рассоблечена, но Јелена Карлеуша овојпат навистина предизвика лавина коментари со нејзиниот изглед.

На снимањето на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ се појави во атрактивна креација со анимал-принт.

Очекувано најмногу внимание привлече со градникот направен од кожа.

Следни Објави

Те сакаме сите: Сестрата на Тоше со емотивна посвета

Под мотото „Тоше има само датум на раѓање“, фановите на непрежалениот македонски пејач секоја година го одбележуваат неговиот роденден. Проески денеска ќе наполнеше 40, а со емотивна објава се огласи неговата сестра Дора. Таа ја запази традицијата, па и оваа година објави фотографија со роденденската торта што ја направила. МОЖЕБИ […]