fbpx

Слика стара 22 години: Елена со Вучиќ како Касандра

Елена Ристеска на оригинален начин се прости со Драган Вучиќ. Поп-ѕвездата објави фотографија од нејзината приватна архива стара цели 22 години.

Можеби ќе ве интересира:

Ангели нека те носат горе, твоето име нема никогаш да зајде

Воздржете се: Турунџиева удри по лицемерните колеги

Не го познаваа како човек: Колегите се простуваат од Вучиќ

Вчера беше сѐ во ред: Мартин низ солзи за татка си

И покрај напорите на лекарите, му подлегна на вирусот: Филипче за Вучиќ

Го почитуваа луѓе кои никој друг не ги почитува

Следни Објави

Господ дава три шанси: Вака зборуваше Драган Вучиќ

Дедо ми често ми велеше „Гледај да ти чури оџакот нагоре“. Мене ми беше важно оџакот да ми дими, а тие што секогаш ме ставаа во уста кога им фалеше читаност едноставно не ме интересираа, изјави Драган Вучиќ во интервју за сега веќе згаснатиот портал „Телеграф“. Во едно друго интервју […]